inseneri-ja arhitektibüroo aastast 2004

Tutvu tehtud töödega
banner
Hea koostööpartner! Oleme kolinud mugavamatesse ruumidesse Mustamäe tee 55, Tallinn, tule meile külla!

inseneri-ja arhitektibüroo aastast 2004


banner
Hea koostööpartner! Oleme kolinud mugavamatesse ruumidesse Mustamäe tee 55, Tallinn, tule meile külla!

Teenused

Kuidas saame Teile kasulikud olla?
Soovid professionaalset inseneri- ja arhitektiteenust? Soovid saada kõiki teenuseid ühest kohast ja vähese vaevaga? Eeldad kõrgel tasemel asjatundlikkust, operatiivsust ja abivalmidust?
Vaata kõiki teenuseid

Meist

Saame tuttavaks

ACTO Consult OÜ on 2004. aastast tegutsev inseneri- ja arhitektibüroo, mille omanikeks ja vedavaks jõuks on igapäevaselt selles sektoris tegutsevad spetsialistid. Oleme nende aastate jooksul projekteerinud ja konsulteerinud väga erinevaid projekte: pereelamutest kortermajadeni ja lasteaedadest tööstusehitisteni, lisaks palju muud, mis sinna vahele jääb. Iga projekt on unikaalne ja iga tellija on omanäoline, samas kehtivad loodusseadused kõigile ja kõrgendatud nõuded arhitektuurile, ehituslikule ökonoomikale ning energiatõhususele on enamiku tellijate ühine arusaam. Kavandada ja projekteerida on mõtet vaid seda, mille üle omanik hiljem aastakümneid uhkust tunda saab!

Eduka projekti eeldused:

  • Tellija teab, mida ta soovib! Kui tellija päris täpselt ei tea, mida ta vajab, siis on mõistlik kulutada algul kordades rohkem aega tellija eesmärgi välja selgitamiseks, kui hiljem kordades rohkem raha lahenduste ümberkavandamiseks või veelgi hullem - ehitise ümberehitamiseks. Aitame hea meelega lähteülesannet täpsustada.
  • Reeglina ei ole ehitis eesmärk omaette. Ehitist vajatakse mingi funktsiooni täitmiseks, olgu see siis elamine, laste õpetamine, kohtu pidamine või spetsiifiline tootmine. Seega peab ehitis olema kavandatud lähtudes selle funktsionaalsusest, mitte ei tuleks funktsionaalsust pelgalt kenasse ümbrikusse suruda.
  • Ehitamine on kompromisside tegemise kunst -kuidas saavutada vastuvõetavate kuludega sobilik lahendus. Viimane aeg selle ideoloogilise konflikti peale mõtlemiseks on projekteerimise faasis. Oleme rõõmuga abiks.
  • Ehitamine on ka koostöö tegemise kunst ehk hea või väga hea tulemus realiseerub vaid siis, kui kõik osapooled, sealhulgas tellija, projekteerija, ehitaja, järelevalve, konsultandid, eksperdid jt sellesse panustavad ning näevad oma töölõigu taga ka kaugemat sihti, milleks on tellija eesmärgi ehk funktsiooni täitmine. Küsi abi - paneme efektiivse osapooltevahelise koostöö toimima!
Eduka projekti eeldused

Valik tehtud töödest

Vaata kõiki projekte
OÜ ACTO Consult | Mustamäe tee 55, 10621 Tallinn | e-mail: info@acto.ee | tel: 6 644 800; 555 29 590