ACTO meeskonda kuuluvad ehitusala tipptegijad. Erialane väljaõpe, täiendkoolitus ja töökogemus on teinud meist just sinu huve kõige paremini teeniva koosluse. Enamikul meie meeskonnaliikmetest on mitmekordne erialane haridus ja pikaajaline iseseisev töökogemus keerukate insenerülesannete lahendamisel. Usume, et saame sulle pakkuda just sellist lähenemist, mida sina vajad!

AARE ASBER
Tegevjuht / juhatuse liige / partner

AARE ASBER
e-mail: aare@acto.ee

Telefon: 55529590

Aare on olnud ehitamisega seotud maast madalast, alustades ehitusalaste teadmiste kogumist juba Järvamaa Kutsehariduskeskuses. Edasi viis loogiline tee Aare inseneriharidust taga nõutama Tallinna Tehnikakõrgkooli, mille kõrvalt alusta ta juba ka praktiseerimist tegevinsenerina.

Loe rohkem
AARE ASBER
MARGUS SARMET

MARGUS SARMET MSc; MA; MBA
Riiklikult tunnustatud ekspert / juhatuse liige / partner

MARGUS SARMET

Telefon: 55672027

Margus alustas oma ehitajateed juba 13-aastaselt ehitusobjektidel abitöölisena ja on kasvanud läbi Tallinna Ehituskooli, Tallinna Tehnikakõrgkooli ja Tallinna Tehnikaülikooli ehituserialade ning pideva inseneripraktika juhtivaks ehitusala eksperdiks, nõustades ja konsulteerides ning andes eksperthinnanguid.

Loe rohkem

HEIKO TAMMEPÄRG
Projektiinsener

HEIKO TAMMEPÄRG

Telefon: 5022002

Heiko on hingelt ehitaja! Tallinna Ehituskoolist saadud üldehitaja oskustega ja tunnistusega tegutses ta kümmekond aastat igapäevaselt platsil, kuni tundis, et see hakkab tema jaoks ammenduma ja tuleks omandada lisakompetentse.

Loe rohkem
HEIKO TAMMEPÄRG
RAINER VAHTER

RAINER VAHTER
Projektijuht

RAINER VAHTER

Telefon: 5246324

Raineri ehitusalane karjäär sai hoo sisse Rakvere Ametikoolis, kus ta õppis üldehitajaks. Peale ametikooli toimetas Rainer omal käel ehitusmaastikul ennast teostades javäljakutseid otsides. Praktiseerides sai selgeks, et ühte-teist on veel teadmistest puudu ja nii suunduski Rainer Tallinna Tehnikakõrgkooli ehitusinseneriks õppima.

Loe rohkem

RIVO AUNPU
Projektijuht

Rivo Aunpu
e-mail: rivo@acto.ee

Telefon: 5219090

Rivo on hingelt maksimalist kõiges, mis tal käsil on. Rivo alustas oma ehitajakarjääri maastikuehitajana samaaegselt nii maastikuehituse ettevõtet juhtides kui ka seda peent kunsti koolis õppides. Hoonete ehituse valdkonda sukeldus ta aastal 2016, tehes seda täistuuridel ning asudes oma natuurile omaselt tööle ehitusettevõtte juhina.

Loe rohkem
Rivo Aunpu
VIKTOR DEKTERJOV

VIKTOR DEKTERJOV
Projektiinsener

VIKTOR DEKTERJOV

Telefon: 53678545

Kui Viktor ehitusvaldkonnas tööle asus, ei hakanud ta pihta platsilt nagu enamus teisi ACTO meeskonna liikmeid, vaid alustas oma karjääri kohe projekteeriva konstruktorina. Viktor on tugev reaalainetes – tegemist on tõsise inseneriga, kes arvutab välja kõik, mille üle teised tundeküllaselt arutlevad.

Loe rohkem

ERKI RISTOJA
Arhitekt

ERKI RISTOJA
e-mail: erki@acto.ee

Telefon: 6644800

Erki on arhitekt ja seda kohe suure A-ga. Meie meeskonna inseneride jaoks lendab tema mõte kõrge kaarega ja paneb pingutama, et tehnilised lahendused arhitektuurse väljakutse kenasti vastu võtaksid.

Loe rohkem
ERKI RISTOJA

PEETER ILLASTE
Ehituskonstruktor

Telefon: 5161349

Peeter on tõeline insener, ta arvutab välja kõik mis mõeldav ja ka selle, mis ei ole mõeldav. Ühtmoodi ladusalt läheb tal arvutamine nii käsitsi kui insenerprogramme kasutades. Peeter on suurepäraseks mentoriks nooremale generatsioonile jagades ohtralt ja rõõmiga õpetussõnu kogu oma kogemuste varasalvest ja see varasalv tundub olevat põhjatu.

Loe rohkem

TIINA KRAUVÄRK
Ehituskonstruktor

Telefon: 56154629

Tiina on lõpetanud hoonete ehituse õppekava Tallinna Tehnikakõrgkoolis (2007) ja ning läbinud ehitustehnika magistriõppe Tallinna Tehnikaülikoolis. Järjepidevalt kooli kõrvalt projekteerijana töötades on ta omandanud märksa rohkem kui „tõelist tudengielu“ elades võimalik oleks olnud.

Loe rohkem

Olga Guljanskaja
Arhitekt /ehituskonstruktor

e-mail: olga@acto.ee

Telefon: 5553 5373

Olen lõpetanud rakendusarhitektuuri eriala õppekava Tallinna Tehnikakõrgkoolis ja töötanud erinevates arhitektuuribüroodes nooremarhitektina kui ka arhitektina. Lisaks olen töötanud ka kohalikus omavalitsuses ehitusspetsialistina ning olen seega süvitsi kursis ehitusvaldkonna probleemidega nii ehituse tellija kui ka järelevalve teostaja vaatest. Mõistes, et hea arhitekt peab tundma süvitsi ka ehitustehnikat, otsustasin lisaks omandada Tallinna Tehnikakõrgkoolis ka ehitusinseneri hariduse.

Loe rohkem