Oleme sinu jaoks olemas, kui vajad professionaalset inseneri- või arhitektiteenust. Võid toetuda meie teadmistele, oskustele ja kogemustele ka siis, kui otsid projektijuhti või omanikujärelevalve tegijat ning soovid saada erapooletut eksperthinnangut, auditit või konsultatsiooni.

Projekteerimine

Meie töö projekteerijatena algab sinu vajaduste põhjalikust väljaselgitamisest ja mõistmisest. Leiame just sellised funktsionaalsed, esteetilised ja tehnilised lahendused, mis sinu vajadustega kõige paremini sobivad. Eelarve ei ole meie vaenlane ega abstraktne number tellija peas – see on üks kindel parameeter, millest ehitise kavandamisel lähtuda. Paneme kõik ehitise parameetrid ühte võrrandisse ja hoiame sinu kulud kontrolli all! Projekteerime nii elukondlikke-, ühiskondlikke- kui ka tööstushooneid.

Uuri lähemalt
Acto Consult teenused
Acto Consult teenused

OMANIKUJÄRELEVALVE JA PROJEKTIJUHTIMINE

Pakkudes professionaalset omanikujärelevalve ja projektijuhtimise teenust oleme sinu eesmärkide eest väljas. Meie tegutsemist iseloomustab tehniline asjatundlikkus, koostöövõime ja paindlikkus eesmärgi saavutamisel. Nii liigud plaanipäraselt edasi ning jõuad oma soovitud tulemusele. Leiame, et omanikujärelevalve on tellija abimees ja nõuandja, kes töötab hoone valmimise nimel. Vali omanikujärelevalvet tegema või projekti vedama projekteerimise pädevuse ja ehitamise kogemusega insener ning ehitus sujub ladusalt.

Uuri lähemalt

EKSPERTIIS JA AUDIT

Kui vajad ekspertiisi, ehitise või ehitusprojekti auditit või konsultatsiooni, oled õiges kohas. Meie koostatud ekspertiisi, asjatundja arvamust ja auditit saab kasutada haldusmenetluses (sh ehitus- ja kasutusload), tsiviilvaidluses, kohtumenetluses, kindlustusvaidluses ja kriminaalasjas. Samas võid neid kasutada ka lihtsalt selleks, et saada asjatundlik ülevaade enda või ostetava kinnisvara seisukorrast. Erapooletu ja professionaalne hinnang või nõuanne annab vastused tekkinud küsimustele ning loob selguse. Meil on kogemustega ja tõendatud pädevustega eksperdid, kellele saad julgelt toetuda.

Uuri lähemalt
Acto Consult teenused